Şekilli Semboller

Şekilli semboller, oyun ve sosyal medya platformlarında çok sık kullanılmaktadır. Değişik semboller kişilerin oyun oynarken isimlerini değişik kullanmalarına ya da sosyal medya platformlarında tanınmak istemeyen kişilerin farklı isimlere sahip olmasını sağlamaktadır. Şekilli sembol kullanmak isteyen kişiler binlerce seçenek arasından ihtiyacı olan simgeleri tercih ederek kopyalayabilir ve gerek duyduğu platformda kullanabilirler.

Elbette bazı semboller, bazı platformlarda düzgün olarak görüntülenmeyebilir. Bunun sebebi platformun yazı fontu bu düzgün görüntülenmeyen sembolü desteklememesidir. Yine de alternatif olarak kullanılan sembol yerine benzer bir sembol bulunabilir ya da binlerce sembol arasından daha uygun bir sembol de bulunabilir.

Semboller

Semboller bir zamanlar kimya ve fizik dersleri ya da formülleri için kullanılmış olsa da son zamanlarda teknolojinin gelişimiyle birlikte hem bilgisayar hem mobil hem de internet oyunlarının giderek gelişmesi, oyunlara olan ilginin ve devamlı oynayan oyuncuların sayısının daha fazla artması ile sembollerin kullanımı moda haline gelmiştir. Özellikle online oyunlarda herkesin daha farklı ve havalı bir kullanıcı adı olması gerektiği düşünüldüğü için günümüzde sembol kullanımı çok kez gündeme gelmektedir.

Sembol kullanımı sadece oyun oynamayı sevenler tarafından değil, aynı zamanda sosyal ağ kullanıcıları tarafından da çokça rağbet gören, olmazsa olmaz olarak sayılan, profilleri süslemek için kullanılan, herkesin ilgisini daha fazla çekmek için akla ilk gelenler arasında yer alır. Bu şekilli semboller sayesinde sosyal ağ kullanıcıları profillerini süslü ya da daha ilgi çekici yapabilmektedirler. Bu sebeple çokça ilgi duyulmaktadır.

Klavyede Olmayan Semboller

Klavyede olmayan semboller klavyeden yapılabilecek semboller olmadığı için kişilerin diğer kişilerden daha farklı kullanıcı isimlerine ya da oyun isimlerine sahip olmasını sağlamaktadır. Klavye sembolleri ile benzer nickler ya da çok havalı olmayan nickler tasarlanabiliyorken klavyede olmayanlar ile herkesten farklı en güzel nickleri tasarlamak mümkün hale gelir.

Ayrıca bu semboller herkes tarafından bulunması kolay olmayan sembollerdir. Bu sayede herkesten benzersiz profillere de sahip olabilirsiniz. Klavyede olmayan semboller kopyalayabileceğiniz çok nadir siteler bulunmaktadır. Ancak bu sitelerdeki binlerce seçenek ile daha önce hiç görmediğiniz, hiç tahmin dahi edemeyeceğiniz sembollere denk gelebilirsiniz.

 

Sizde nickinizde, profilinizde, sohbetlerinizde şekilli semboller kullanmak için sekillinickyazma.net/semboller/ sitesini ziyaret ederek binlerce sembol, simge ve işaret kopyalayabilirsiniz.

Teknoloji

Bir cevap yazın